Dojazd pociągiem  
Downloadowy: Opis drogi jako PDF
           

Jeżeli dojadą Państwo na Dworzec Gdańsk Główny, prosimy skorzystać z tramwaju (kierunek Wrzeszcz, Zaspa, Brzeźno, Jelitkowo, Przymorze) i na drugim przystanku "Chodowieckiego" wysiąść.

Jeżeli pragną Państwo dotrzeć do Villi piechotą (ok. 10-15 min), na mapce zaznaczone niebieską przerywaną linią, idą Państwo od Dworca Gł. chodnikiem po lewej stronie przez most wzdłuż linii tramwajowych.
Następnie trzymając się lewej strony, idą Państwo cały czas prosto. Po drodze mijamy duże skrzyżowanie oraz otwarty niezabudowany teren leżący po lewej stronie. Następnie proszę skręcić w lewo w ulicę Chodowieckiego.

 
 
I samochodem    
     

Wgląd do mapy znajdą Państwo tutaj.

Z kierunku północnego przez Gdynię i Sopot: Jadą Państwo drogą 468 aż do Gdańska, następnie według oznaczeń w kierunku Centrum Gdańska/Dworca Głównego. Ulica 468 nosi najpierw nazwę: ul.Grunwaldzka, dalej jednak przekształca się w Al. Zwycięstwa. Al. Zwycięstwa jadą Państwo jeszcze ok. 2000m. W miarę jazdy Al. Zwycięstwa ulega rozgałęzieniu. Proszę trzymać się prawej strony ulicy i wjechać w rozgałęzienie biegnące na prawo. Po ok. 1300m jazdy skręcamy na prawo w ulicę Chodowieckiego.

Wszystkie inne kierunki: Jeżeli jadą Państwo z innych kierunków, najłatwiej będzie jeśli udamy się najpierw do Dworca Gdańsk Główny. Przybywając z kierunku południowego autostradą E75 omijają Państwo Dworzec (leży on po lewej stronie ręki). Następnie jadą Państwo według oznaczeń (w kierunku Gdyni) przez duży most nad torami kolejowymi. Dalej jedziemy prosto i mijamy duże skrzyżowanie za mostem. Od razu ustawiamy się na lewym pasie ulicy Alei Zwycięstwa, skręcamy pierwszym zjazdem ze światłem w lewo przez tory tramwajowe i dwie jezdnie. Następnie jedziemy w górę w ulicę Elizy Orzeszkowej i po ok 200 metrach jazdy skręcamy ponownie na lewo w ul. Chodowieckiego, po ok. 150 metrach znajdą Państwo po lewej stronie Villę Max.

     
     
Z Lotniska    
     
Z lotniska jada Panstwo najpierw autobusem lini 210 do Dworca Glównego (Dworzec PKS). Nastepnie prosze wziac tramwaj Nr.: 2, 6, 9, 11, 12, 3 (kier.: Wrzeszcz) i na drugim przystanku: Chodowieckigo wysiasc. Czas dojazdu z lotniska do Pensjonatu Max wynosi ok. 45 min.
Koszt dojazdu Taksówka do pensjonatu wynosi ok. 50 zl. Czas dojazdu ok. 20-30 min. Taksówki znajda panstwo oczywiscie na postoju lotniska lub na zamówienie telefoniczne pod numerem 19686.